Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Nowatorskie podejście do kreowania projektów wnętrz

Profesjonalne projektowanie wnętrz komercyjnych to specjalność działającej na terenie Warszawy pracowni ZEN. Jest to miejsce, w jakim warto składać projekt, bo szybko można będzie nabrać przekonania, że zatrudnieni tutaj architekci wnętrz świetnie znają się na swojej pracy. Nie tylko zrobią wszystko w zgodzie z ustaleniami, ale też zachowają kreatywność.

Eksperci mają niemałe doświadczenie w projektowaniu wnętrz komercyjnych, a wykonane dotychczas projekty można sprawdzać na ich stronie internetowej. Można na przykład zobaczyć projekty salonów fryzjerskich, pubów, salonów sprzedaży z różnych branż, czy części wspólnych apartamentowców. Renomowany architekt ma na uwadze to, by każdy z projektów był innowacyjny.

Klient w czasie pierwszej rozmowy powinien szczegółowo opowiedzieć, na czym mu zależy oraz jaka z grup docelowych będzie robiła użytek z jego lokalu. Na takiej podstawie architekci utworzą projekt jaki spełni wszystkie oczekiwania. Będzie to projekt 4D albo zaprezentowany jako wirtualny spacer 360 stopni. Technologia wirtualnej rzeczywistości daje sposobność na przyjrzenie się z bliska proponowanym rozwiązaniom i pozwoli dostrzegać wszystkie szczegóły wyznaczonej inwestycji.

Tego typu koncepcja pozwoli również na wprowadzanie zmian różnego typu, by wszystko było w harmonii. Ze względu na to też architekci mogą o wiele bardziej zrozumieć, na czym będzie zależało zleceniodawcom. Z propozycji pracowni mogą skorzystać klienci z całej Polski. ZEN ma doświadczenie w pracy zdalnej, z tego powodu można zdecydować się nie tylko na wykonanie projektu, lecz też na usługę wykonania mebli na zamówienie. Pracownicy ZEN współpracują z najlepszymi stolarniami w kraju a także z dostawcami wysokiej jakości systemów, co daje szansę na kompletne wyposażenie domu. Meble będą wykonane z wykorzystaniem najlepszych materiałów wykończeniowych i będą trwałe przez wiele lat.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podobne publikacje