Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Unowocześniona nagrzewnica indukcyjna IHM jako jeden z czołowych wyrobów przedsiębiorstwa Energoel

Unowocześniona nagrzewnica indukcyjna IHM jako jeden z najważniejszych produktów marki Energoel dobierana jest głównie ze względu na wszechstronne cechy. Wysokoczęstotliwościowe urządzenie dedykowane jest do nagrzewania indukcyjnego, o dostępnych mocach zależnie od wytypowanego modelu: 3kW, 6kW, 12kW oraz 20kW. Częstotliwość pracy w nagrzewnicy to od pięćdziesięciu do ośmiuset kHz. W tym przypadku też wiele zależy od ustawień.

Urządzenia podanej marki, wliczające się w skład serii IHM mogą zostać wyposażone w wyjście do kierowania przyciskiem nożnym lub we wbudowany interfejs z wyjściami i wejściami cyfrowymi. Są one przeznaczone do pracowania ze sterownikami PLC oraz z systemami wliczonymi do automatyki przemysłowej. Generatory mają kompaktowe wymiary, a głowice wzbudników upraszczają montaż w istniejących systemach automatyki, liniach produkcyjnych a także na manipulatorach robotów przemysłowych.

Szczegółowa specyfikacja urządzenia umieszczona jest pod linkiem https://energoel.pl/produkt/nagrzewnica-indukcyjna-seria-ihm/, a o ile ktoś chce się dowiedzieć więcej, może również skonsultować się z pracownikami. Wybrane aplikacje, w jakich można zastosować nagrzewnicę to: lutowanie indukcyjne, lutowanie węglików oraz hartowanie indukcyjne. Dla klientów udostępnione są modele: o mocy 3kW z zasilaniem jednofazowym, o mocy 6kW z zasilaniem trójfazowym, o mocy 12kW z zasilaniem trójfazowym a także o mocy 20kW z zasilaniem trójfazowym. Grzejnictwo indukcyjne to efektywna technika nagrzewania oraz topienia metalu znajdująca zastosowanie w wielu procesach przemysłowych.

Wykwalifikowani inżynierowie zajmują się wykonaniem linii technologicznych, w których głównym elementem są nagrzewnice. To one odpowiadają za trwałość oraz użyteczność urządzeń. Poza przemysłem nagrzewnice można też stosować w laboratoriach. Opanowana w przedsiębiorstwie energoelektronika umożliwia opracowanie nowoczesnych maszyn, o wysokiej sprawności energetycznej.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podobne publikacje